Послуги

«Козацький перекус» – команда професіоналів у сфері громадського харчування. За короткий період роботи на ринку Києва ми змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів бездоганним сервісом та якісними і смачними стравами.

Для приготування страв ми використовуємо лише свіжі продукти та натуральні спеції. Ми не використовуємо напівфабрикатів та смакових добавок.

Наші кухарі досконало володіють технологіями приготування не лише традиційних але й оригінальних та надзвичайно смачних страв, що готуються за рецептами кращих ресторанів.

Ми пропонуємо такі послуги:
Доставка найсмачніших обідів в офіси
Організація бенкетів в нашому приміщенні

Ви вирішили відсвяткувати День народження на природі, провести урочисту подію на роботі в компанії колег  або влаштувати чудове свято вдома у вузькому родинному колі?

Команда кейтерингової компанії «Козацький перекус» із задоволенням  допоможе Вам  організувати  різноманітні  виїздні заходи.
А, можливо, Ви любите посидіти на пікніку у великій компанії співробітників? Все це можна організувати без усіляких труднощів, нам лише потрібно знати, скільки гостей буде на Вашому святі.

Вишуканий фуршет та найдобірніші смакові якості страв  –   це запорука вдалого вечора!

Ми запропонуємо Вам найсмачніші страви та нагодуємо Ваших гостей у будь-якому місці та у зручний для Вас час!

Враховуючи Ваші індивідуальні побажання, ідеї та фінансові можливості, а також статус події й кількість запрошених гостей,ми допоможемо  Вам підібрати меню заходу аж до найдрібніших нюансів.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись із варіантами запропонованого меню та,залишивши свою електронну адресу,отримати підготовану пропозицію,згідно Ваших побажань.

Ціна на виїзний банкет  від 250,00грн. на людину.
Питання з алкоголем вирішуємо демократично.