Про нас

Доставка гарячих обідів по Києву  «Козацький перекус»    

Тепер немає необхідності вставати на годину раніше і готувати їжу на роботу – гарячі та смачні обіди з доставкою від кейтерингової компанії «Козацький перекус» допоможуть Вам вирішити цю проблему.
Наша ціль – забезпечити Вас якісним повноцінним харчуванням за доступною ціною, яке зробить усіх ситими та здоровими, сильними та веселими.

Переваги доставки обідів над приготуванням обідів вдома:
Ви економите свій час.

Кожного дня ми пропонуємо Вам нове меню. Тому протягом тижня Ви щодня харчуватиметесь іншими стравами, отримуючи задоволення від нових смаків.

Страви у нас готуються в день доставки, тому щодня Ви отримуєте свіже та збалансоване харчування.
Для справжніх гурманів, у нашому меню є безліч оригінальних і дуже смачних страв, приготування яких вдома потребує значних затрат часу та коштів.

Переваги обідів  над «перекусами» та «канапками»:
Мабуть не потрібно розповідати до чого в майбутньому може призвести неправильне та нерегулярне харчування. Неправильне харчування – це своєрідний банк… Спочатку він фінансує Вас (Ви економите на їжі), проте в майбутньому цей банк забере у Вас нечувані відсотки у вигляді чеків на ліки…

Переваги гарячих обідів над кафе та ресторанами:
Економія часу
Економія коштів
Свіжість страв та продуктів
Замовлення обідів

З різноманітним меню на тиждень Ви можете ознайомитись на сайті у розділі Меню або за телефонами, які вказані на сайті.

Замовити обід можна зателефонувавши нам за номером 0664854811 або  на сайті у розділі Замовити обід. Мінімальне замовлення — від 500 гривень. Доставка по м.Київ від 60 гривень.

Усі замовлення на наступний день приймаються до 17:00 поточного дня (у разі непередбачуваних обставин, час замовлення можна узгодити з менеджером).